EnglishPolski

Szkolenia

Pozwolenie na broń

Uzyskanie pozwolenia na broń to proces złożony i  długotrwały, wiążący się z wieloma formalnościami i kosztami, ale dla chcącego nic trudnego! Zapraszamy – pomożemy Ci osiągnąć Twój cel szybko i profesjonalnie.

Zobacz

Instruktor i sędzia strzelectwa

Cena: 3700 PLN

Kurs obejmuje zajęcia teoretyczne oraz praktyczne na strzelnicy i składa się z dwóch części. Instruktor sportów strzeleckich, pierwsza pomoc przedmedyczna, strzelectwo dynamiczne, broń bojowa.

Przygotowanie do egzaminu na patent strzelecki

Cena: 400 PLN

Kurs przygotowuje do egzaminu na patent strzelecki PZSS w zakresie: pistolet, karabin, strzelba. Zajęcia teoretyczne, praktyczne oraz egzamin praktyczny.

Prowadzący strzelanie

Cena: 500 PLN

Zadania i obowiązki prowadzącego strzelanie. Przepisy bezpieczeństwa obowiązujące w sporcie strzeleckim, budowa, sposoby obchodzenia się z bronią i zasady zachowania się osób przebywających na strzelnicy.

SZKOLENIE KARABIN / PISTOLET POZIOM I POZNAŃ

Cena: OD 850 PLN

W strzelectwie najważniejsze są fundamenty prawda ?
DLATEGO ZAPRASZAMY WAS NA 2 godzinne SZKOLENIE KARABIN / PISTOLET POZIOM I

PISTOLET / KARABIN  - Poziom 0 POZNAŃ

Cena:  540 PLN

Ten poziom jest skierowany do osób, które nie miały wcześniej kontaktu z bronią i chcą rozpocząć swoją przygodę ze strzelectwem.

Pracownik ochrony

Cena: prosimy o kontakt

W trakcie nauki zdobędziesz doskonałe przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Nasze kursy pracowników ochrony obejmują poznanie dostępnych technik interwencyjnych, naukę samoobrony i szkolenie z zakresu ratownictwa medycznego.

Pracownik zabezpieczenia technicznego

Cena: prosimy o kontakt

Zdobędziesz i usystematyzujesz wiedzę z zakresu systemów zabezpieczeń technicznych, a także profesjonalnej obsługi systemów alarmowych. Po ukończeniu kursu możliwe jest otrzymanie stosownych uprawnień licencji pracownika zabezpieczenia technicznego I i II stopnia.

Licencja detektywistyczna

Cena: 1500 PLN

Celem kursu jest przekazanie niezbędnej wiedzy do uzyskania licencji detektywa. Przeznaczony jest dla osób, które ubiegają się o uzyskanie licencji, bez konieczności zdawania egzaminu w Komendzie Głównej Policji.

Pracownik ochrony - dopuszczenie do posiadania broni

Cena: 400 PLN

Kurs przygotowujący kwalifikowanego pracownika ochrony na dopuszczenia do posiadania broni.